aktualności
o klubie
futsal
liga okręgowa
drużyny młodzieżowe
ośrodek szkoleniowy
sponsoring
BLF
linki

 
 

Zakończenie sezonu 2004/2005 w bielskiej środowiskowej lidze futsalu


20 maja finałowym meczem o Puchar Bielskiej Ligi Futsalu w hali Rekordu w Lesie Cygańskim zakończyły się futbolowe rozgrywki środowiskowe. W finale Pucharu BLH drużyna Sparkasse nieoczekiwanie pokonała zespół Mercedesa 3:2, zdobywając zwycięskiego gola na minutę przed końcem czasu dogrywki. W normalnym czasie gry finaliści uzyskali bowiem rezultat nierozstrzygnięty 2:2.
Po zakończonym meczu w hali Rekordu odbyła się uroczystość zamknięcia rozgrywek sezonu 2004/05, w której wziął udział m. in. naczelnik Wydziału Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Miasta w Bielsku-Białej Ryszard Radwan, prezes BTS Rekord Janusz Szymura, przedstawiciel BOZPN Lech Szymonowicz oraz prezes BLH Jerzy Lorek.
W dwunastozespołowej I Bielskiej Lidze Halowej, która rozgrywała mecze w poniedziałki, triumfował zespół Lemaru, który w 22 meczach zdobył 58 punktów. Na drugim miejscu zakończyła rozgrywki drużyna Mercedesa (54 punkty), a na trzecim BMW – Sikora (40). Królem strzelców I ligi został Tomasz Wawro, a najlepszym bramkarzem Gerard Marszałek.
W drugiej lidze – środowej – triumfował zespół Bielsko’ 98 (61 punktów) przed Taxorem (45 punktów) i K-1 (43). Statuetkę dla najlepszego strzelca zdobył Paweł Murawski. Najlepszym bramkarzem został Rafał Hajduga. W piątkowej lidze towarzyskiej wygrała drużyna Rapidu (58 punktów) przed Sturmem (48 punktów) i Normalem (45 punktów).
Uhonorowani zostali nawet arbitrzy prowadzący spotkania: Krzysztof Koziarski, Wiesław Sordyl, Maciej Gaczyński i Bartłomiej Zagrabski.
Naczelnik Wydziału Kultury Fizycznej i Turystyki UM w Bielsku-Białej Ryszard Radwan i prezes BTS Rekord podziękowali zespołom za liczny udział w rozgrywkach i zacięte, emocjonujące mecze, które z roku na rok stoją na coraz wyższym poziomie.
Po zakończeniu sezonu na stadionie Rekordu odbył się festyn z udziałem zawodników drużyn wszystkich bielskich lig środowiskowych. Futboliści powiedzieli sobie: – "Do zobaczenia podczas rozpoczęcia kolejnej edycji środowiskowej halówki”.
W nadchodzącej edycji imprezy nie będzie już ligi towarzyskiej którą zastąpi ją trzecia liga bielska .


dodał: Jan Picheta
22-05-2005

zobacz komentarze(0)
dodaj własny komentarz


powrotNajblizsze mecze:


Futsal

koniec sezonu


Liga okręgowa

koniec sezonu


mailto: admin