aktualności
o klubie
futsal
liga okręgowa
drużyny młodzieżowe
ośrodek szkoleniowy
sponsoring
BLF
linki

 
 

Sztuczna trawa i oświetlenie


Wakacyjną przerwę w rozgrywkach piłkarskich kierownictwo Rekordu Bielsko-Biała postanowiło poświęcić na gruntowny remont i modernizację obiektu w Lesie Cygańskim .
Postawiono już nowy, murowany płot od strony hotelu Vienna. Do 23 lipca ma zakończyć się remont dachu hali sportowej, w której rozgrywa mecze m.in. drużyna halowej piłki nożnej Rekordu i odbywają się spotkania I, II a od nowego sezonu również III towarzyskiej ligi środowiskowej. Zostanie zmienione całe pokrycie dachu. Założona będzie nowa papa termozgrzewalna i nowe rynny. Tym samym , miejmy nadzieję ,problemy z przeciekaniem dachu , przy większych opadach przejdą do histori .
W lipcu wyremontowano również bieżnię , która została pokryta trawnikowymi panelami . Poprawiono w znaczącym stopniu stan płyty głównej i bocznego boiska. Przed nowym sezonem wyremontowane zostaną także dwa sektory trybun dla kibiców .
25 lipca rozpocznie się natomiast największa inwestycja ostatnich lat – budowa nowego boiska do piłki nożnej pięcioosobowej o nawierzchni ze sztucznej trawy. Obiekt zostanie wyposażony w oświetlenie, niewielką trybunę dla widzów i siatkę ochronną. Pole gry posiadać będzie wymiary 40 na 20 metrów.
W dalszej, jeszcze w tej chwili nieokreślonej przyszłości, w pobliżu głównej płyty stadionu powstanie jeszcze jedno – tym razem niepełnowymiarowe – boisko do piłki nożnej. Zostanie ono zbudowane na wzniesieniu tuż przy ul. Startowej –po przeciwnej stronie kąpieliska. Przy okazji innych prac wyrównuje się już teren pod przyszłą budowę .
Ze względu na fakt iż nie udało się pozyskać środków z Uni Europejskiej ani z budżetu miasta Bielsko-Biała całość prac finansowana jest ze środków wygospodarowanych na naszym Ośrodku Sportowym , a przede wszystkim dzięki pomocy sponsora klubu firmy Rekord Systemy Informatyczne sp z o.o.


dodał: Janusz Szymura
19-07-2005

zobacz komentarze(1)
dodaj własny komentarz


powrotNajblizsze mecze:


Futsal

koniec sezonu


Liga okręgowa

koniec sezonu


mailto: admin