Agra Marioss Opole - Rekord Bielsko-Biała 2:1 (2:0) FUTSAL

Kolejna jednobramkowa porażka

Niedziela 28.11.2004 r. godz 17.00 hala Okrąglak w Opolu
Agra Marioss Opole - Rekord Bielsko-Biała 2:1 (2:0)
Nie powiodła się wyprawa naszej drużyny do Opola . Po meczu w którym zdecydowanie większą ilość dogodnych sytuacji podbramkowych miał Rekord , bielszczanie ulegli drużynie Agra Marioss Opole w stosunku 2:1 .
W pierwszej połowie gospodarze egzekwowali aż sześć przedłużonych rzutów karnych . Cztery z nich wybronił Gerard Marszałek , lecz dwa skończyły się bramkami dla opolan .
W drugiej połowie meczu kontaktowego gola zdobył w 34 minucie Piotr Szymura .
W trzech ostatnich minutach spotkania pomimo gry z wycofanym bramkarzem wynik nie uległ zmianie .
Następne spotkanie drużyna Rekordu rozegra we własnej hali 5 grudnia 2004 r. o godz.18.00 . Przeciwnikiem będzie Akademia Słowa z Poznania .
Skład Rekordu:Krzysztof Burnecki, Gerard Marszałek , Andrzej Szal, Bogdan Szczotka, Piotr Bubec , Dariusz Drewniak, Piotr Jaroszek, Piotr Szymura, Wojciech £ysoń , Adam Piechówka , Mateusz Żemła .
Bramka dla Rekordu: Piotr Szymura .