Owlex £ódź - Rekord Bielsko-Biała 3:3 (1:2) FUTSAL

Remis mimo dwukrotnego prowadzenia

£ódź Niedziela 27 luty 2005 r.
Wyprawa do £odzi skończyła się połowicznym sukcesem .
W pierwszej połowie po bramkach Piotra Pawełka Rekord prowadził już 2:0 . W samej końcówce pierwszej połowy gospodarze po skuteczym strzale z przedłużonego rzutu karnego uzyskali bramkę kontaktową.
W drugiej połowie na 3:1 dla Rekordu podwyższył Grzegorz Figura strzelając gola po minięciu trzech przeciwników .
Defensywna taktyka w końcówce meczu nie przyniosła spodziewanego rezultatu i gospodarze w ostatnich 5 minutach doprowadzili do remisu .
Skład Rekordu:Gerard Marszałek , Piotr Bubec, Piotr Jaroszek, Piotr Szymura, Andrzej Szal , Adam Piechówka, Bogdan Szczotka, Piotr Pawełek , Grzegorz Figura,Mateusz Żemła.
W kadrze zespołu byli ponadto Krzysztof Burnecki i Andrzej Żupa .
Bramki dla Rekordu:
Piotr Pawełek 2
Grzegorz Figura
Najbliższy mecz Rekord rozegra we własnej hali z drużyną P.A. Nowa Gliwice w niedzielę 13 marca 2005 r. o godz. 18.00 .
Natomiast już w najbliższą niedzielę 6 marca na obiektach Rekordu odbędą się mecze 1/16 Pucharu Polski . Początek turnieju o godz.10.00