linki

Inpuls Siemianowice - Rekord Bielsko-Biała 2:3 (2:1) FUTSAL

Wreszcie zwycięstwo !!!

Sobota 23.01.2005 r. godz 18.00 hala Zborna w Siemianowicach
Trzynasta kolejka rozgrywek I ligi halowej o Mistrzoswo Polski w Futsalu okazała się szczęśliwa dla drużyny Rekordu . Rekord Bielsko-Biała wygrał z Impulsem Siemianowice wyjazdowe spotkanie w stosunku 3:2 przegrywając do przerwy 1:2 .
Na ten moment sympatycy bielskiego zespołu musieli czekać długie 10 miesięcy , bo aż tyle czasu upłyneło od ostatniego zwycięstwa Rekordu w I lidze (21.03.2004 r).
Spotkanie rozpoczęlo się dobrze dla bielszczan , gdy Piotr Bubec po indywidualnej akcji zdobył prowadzenie na 1:0 . Strzelec bramki wymownym gestem zasugerował , aby kibice gospodarzy osłabili głośny doping dla swoich pupili .
To , co zrozumiałe , nie spodobało się widzom w hali Zbornej i do końca spotkania czuło się oddech kompletu publiczności na plecach .
Gospodarze jeszcze przed przerwą objeli prowadzenie , najpierw składną akcję wykończył Paweł Machura , a wynik na 2:1 w pierwszych 20 min gry został ustalony z przedłużonego rzutu karnego .
Druga połowa przyniosła zdwojoną porcję emocji .
W tym okresie gry gospodarze nie wykorzystali kilku doskonałych okazji bramkowych w czym zasługa przede wszystkim intuicyjnych interwencji bramkarza Rekordu Krzysztofa Burneckiego .
Rekord z kilku dogodnych sytuacji wykorzystał dwie , najpierw Piotr Szymura precyzyjnym strzałem wykończył podanie Piotra Jaroszka , a następnie ponownie Piotr Bubec z najbliższej odległości ustalił wynik na 3:2 .
Na 2.18 minuty do końca spotkania jeden z zawodników Impulsu musiał opuścić parkiet otrzymując drugą żółtą kartkę w spotkaniu .
W tym okresie gry trener Rypel desygnował do gry najbardziej doświadczonych zawodników , którzy utrzymali wygraną Rekordu do końcowego gwizdka sędziego .
Skład Rekordu:Krzysztof Burnecki, Witold Zając , Bogdan Szczotka, Piotr Bubec, Piotr Jaroszek, Piotr Szymura, Maciej Wajda , Wojciech £ysoń , Mateusz Żemła, Andrzej Szal , Piotr Pawełek , Arkadiusz Rucki.
Bramki dla Rekordu:
Piotr Bubec 2
Piotr Szymura
Najbliższy mecz Rekord rozegra we własnej hali z drużyną Radanu Gliwice w niedzielę 30.01.2005 r. o godz. 18.00 .
Radan to najbliższy sąsiad w tabeli zespołu Rekordu i ten mecz będzie miał olbrzymie znaczenie na końcowy układ po zakończeniu rozgrywek