Jango Mysłowice - Rekord Bielsko-Biała 6:3 (1:3) FUTSAL

Porażka na koniec rundy jesiennej

Niedziela 12.12.2004 r. godz 17.00
Jango Mysłowice - Rekord Bielsko-Biała 6:3 (1:3)
Zakończenie sezonu w wydaniu naszej drużyny halowej było takie jak całość rundy jesiennej sezonu 2004/2005 . Po emocjonującym i wyrównanym spotkaniu drużyna Rekordu ulega przeciwnikowi .
Pierwsza połowa to poukładana i skuteczna gra bielszczan . Bramki Bubca , Szymury i Szala padły po dobrych akcjach zakończonych precyzyjnymi strzałami .
Decydujący moment meczu nastąpił w drugiej odsłonie spotkania . Wówczas to po zmianie kontuzjowanego Gerarda Marszałka gospodarze w ciągu zaledwie 15 sekund zdobywają dwie bramki i wychodzą na 3 minuty przed końcem meczu na wynik 5:3.
Rezultat 6:3 dla gospodarzy został ustalony w samej końcówce , gdy zespół Rekordu grał z wycofanym bramkarzem .
Podsumowując , ewidentne braki kondycyjne kilku zawodników Rekordu wpłynęły w sposób decydujący na wynik spotkania .
Skład Rekordu:Krzysztof Burnecki, Gerard Marszałek , Maciej Wajda, Andrzej Szal, Bogdan Szczotka, Piotr Bubec , Dariusz Drewniak, Piotr Jaroszek, Piotr Szymura, Wojciech £ysoń , Adam Piechówka , Grzegorz Figura .
Bramki dla Rekordu: Piotr Bubec