linki

Rekord Bielsko-Biała - Baustal Kraków 3:6 (1:2) FUTSAL

Postraszyli mistrzów Polski

Niedziela 16.01.2005 r. godz 18.00 hala Rekordu w Bielsku-Białej
Wyjątkową dawkę emocji dostarczyli zawodnicy obydwu drużyn w niedzielny wieczór w hali Rekordu .
Bielszczanie wystąpili przeciwko mistrzom Polski bez kilku podstawowych zawodników . Do pauzujących praktycznie od początku sezonu Andrzeja Szymańskiego i Piotra Pawełka dołączyli kolejni kontuzjowani w osobach Andrzeja Szala , Adama Piechówki , Dariusza Drewniaka .
W takiej sytuacji debiutujący w roli trenera Rekordu Mirosław Rypel postawił na młodych zawodników .
Przez większość spotkania ambicja , wola walki o każdą piłkę oraz dyscyplina taktyczna , skutecznie uniemożliwiały uzyskanie przez krakowski zespół przewagi .
Jak to często bywa w meczach piłki halowej o wyniku zdecydowała praktycznie jedna minuta .
Najpierw w 30 minucie spotkania Bogdan Szczotka uzyskał upragnione wyrównanie dla bielskiej drużyny strzałem z rzutu wolnego na 2:2 , a już w chwilę po tym było 4:2 dla gości po uderzeniach Krzysztofa Marca i Roberta Dąbrowskiego .
W końcowej części meczu w drużynie Baustalu zadebiutował w bramce były zawodnik Rekordu Dawid Bułka .
O klasie naszych przeciwników niech świadczy fakt , iż wszyscy występujący w spotkaniu zawodnicy Baustalu to byli lub aktualni reprezentaci Polski w Futsalu.
W zgodnej opinii kibiców Rekordu , przy takim zaangażowaniu w grę , utrzymanie I ligi w Bielsku jest w zasięgu podopiecznych Mirosława Rypla.
Skład Rekordu:Krzysztof Burnecki, Witold Zając , Bogdan Szczotka, Piotr Bubec, Piotr Jaroszek, Piotr Szymura, Maciej Wajda , Wojciech £ysoń , Mateusz Żemła, Grzegorz Figura, Krzysztof Borowy , Daniel Lech.
Bramki dla Rekordu:
Maciej Wajda
Bogdan Szczotka
Grzegorz Figura .
Najbliższy mecz Rekord rozegra w Siemianowicach z drużyną Impulsu w sobotę 22.01.2005 r. o godz. 18.00 .