Walcownia Czechowice-Dz. - Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:1)

Zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej

czwartek 11.11.2004 r. godz. 13.30
Walcownia Czechowice-Dz. - Rekord Bielsko-Biała 1:2(1:1)
Drużyna Rekordu udanie zakończyła swoje występy w lidze okręgowej w rundzie jesiennej sezonu 2004/2005 zwyciężając w meczu wyjazdowym czechowicką Walcownię.
Mecz rozpoczął się od silnego uderzenia Rekordu , który już w trzeciej minucie meczu objął prowadzenie po dokładnym dośrodkowaniu Pawła Suskiego i strzale głową Jacka Czernka .
Nie mineły kolejne dwie minuty , a wynik meczu brzmiał 1:1 . Gospodarze wykorzystali rzut wolny egzekwowany z 18m , podyktowany po faulu dobrze spisującego się w trakcie całego spotkania Macieja Wajdy
Bramka wyrównująca dodała skrzydeł zespołowi Walcowni i do końca pierwszej połowy oglądaliśmy wyrównany pojedynek .
Bramkę na wagę trzech punktów zdobył dla naszych barw ponownie Jacek Czernek .Nasz najskuteczniejszy napastnik wykorzystał podanie Piotra Szymury oraz bład obrońcy gospodarzy i z najbliższej odległości pokonał bramkarza .
W przekroju całego meczu należy podkreślić iż zespół Rekordu przewyższał drużynę Walcowni organizacją gry , na co duży wpływ miała dobra postawa pomocnika Dariusza Drewniaka mającego sposobność zagrać po raz pierwszy w tym sezonie pełne 90 minut.
Na kolejne emocje w lidze okręgowej z udziałem drużyny Rekordu przyjdzie nam poczekać do wiosny przyszłego roku ...