linki

P.A. Nowa Gliwice - Rekord Bielsko-Bała 3:2(1:0) - FUTSAL

Zadecydowała ostatnia minuta

Niedziela 14.11.2004 r. godz 17.00 hala Sośnicy w Gliwicach
Pierwsza połowa spotkania to optyczna przewaga Rekordu oraz szybkie kontrataki gospodarzy . Po jednej z takich akcji P.A. Nowa Gliwice uzyskała prowadzenie.
W drugiej połowie drużyna Rekordu uzyskała zdecydowaną przewagę . Wyrównującą bramkę uzyskał Adam Piechówka silnym strzałem z rzutu wolnego .
Po kilku minutach w zamieszaniu podbramkowym gliwiczanie obejmują prowadzenie 2:1 .
To niepowodzenie nie zraziło naszej drużyny do dalszej walki .Szybkie ataki Rekordu co chwilę przerywane były faulami gospodarzy .
I wreszcie po szóstym przewinieniu gliwiczan Wojciech £ysoń wykorzystuje przedłużony rzut karny .
Do zakończenia spotkania pozostało zaledwie trzy minuty . W tym okresie do gry dołączają arbitrzy spotkania pokazując naszym zawodnikom trzy żółte kartoniki za symulowanie fauli . Jak się okazało miało to decydujący wpływ na końcowy rezultat spotkania .
Na 90 sekund przed końcowym gwizkiem sędziego Grzegorz Figura otrzymuje drugą żółtą kartkę , w konsekwencji czerwoną i musi opuścić boisko .
Grę w przewadze skrzętnie wykorzystują gospodarze zdobywając w końcówce spotkania gola na wagę trzech punktów .
W przekroju całego spotkania najjaśniejszymi punktami swoich drużyn byli bramkarze £ukasz Skorupski oraz Krzysztof Burnecki .
Pomimo kolejnej porażki wszystkim zawodnikom Rekordu należą się słowa uznania za wolę walki do ostatniej minuty meczu.
Skład Rekordu:Krzysztof Burnecki, Andrzej Szal, Bogdan Szczotka, Grzegorz Figura, Dariusz Drewniak, Piotr Jaroszek, Piotr Szymura, Daniel Lech , Wojciech £ysoń , Adam Piechówka .
Bramki dla Rekordu: Adam Piechówka , Wojciech £ysoń .