Rekord Bielsko-Biała - Morcinek Kaczyce 1:2 (0:1)

Sobota 23 kwietnia 2005 r. godz. 14.00. Widzów ok. 200.
0:1 – Michał Szczyrba w 44 min.
0:2 – Arkadiusz Wrzesiński w 70 min.
1:2 – Mariusz Małecki (karny) w 75 min.
Bielsko-Biała. Oba zespoły rozpoczęły spotkanie z respektem dla przeciwnika. Gra była jednak chaotyczna i żadna z drużyn nie potrafiła sobie wypracować bramkowych sytuacji. Dopiero po 25 minutach potyczki na dogodnych pozycjach do zdobycia gola znaleźli się Piotr Bubec, a następnie Piotr Szymura, ale podjęli błędne decyzje i nie pokonali brakmarza gości Krzysztofa Chmiela. Kaczyczanie mieli do przerwy tylko jedną sytuację bramkową, którą - niestety - wykorzystali. Po błędach obrony gospodarzy w 44 min. w pole karne wbiegł Michał Szczyrba i strzałem z woleja nie dał szans Marcinowi Niedziółce. Po stracie gola gospodarze rzucili się do odrabiania strat, ale dośrodkowania Piotrów - Bubca i Szymury nie znalazły adresatów.
W drugiej części gry rekordziści atakowali, lecz nie potrafili pokonć zagęszczonej defensywy gości. Tymczasem drużyna Morcinka wyprowadziła dwa groźne kontrataki, z których jeden zakończył się zdobyciem drugiego gola dla gości. Po błędach obrony Marcin Niedziółka usiłował naprawić sytuację i przejąć piłkę 25 m przed bramką. Uprzedził go jednak Arkadiusz Wrzesiński i strzałem lewą nogą podwyższył wynik na 2:0 dla Morcinka. Rekordziści w dalszym ciągu atakowali, ale tylko raz trafili do siatki rywali. W 75 min. pomógł im w tym jeden z gości, który dotknął piłkę ręką w polu karnym w niezbyt groźnej sytuacji. "Jedenastkę" pewnie zamienił na gola Mariusz Małecki. To jednak już wszystko, na co stać było drużynę rekordzistów w spotkaniu z Morcinkiem Kaczyce.Dodatkowo po zejściu z boiska Piotra Bubca trudno było juz poważniej zagrozić bramce Krzysztofa Chmiela.