linki

Rekord Bielsko-Biała - Holiday Hojnice 1:6 (0:2) FUTSAL

Porażka z faworytem

Niedziela 21.11.2004 r. godz 18.00 hala Rekordu w Bielsku-Białej
W niedzielny wieczór zespół Rekordu podejmował w swojej hali wicelidera tabeli drużynę Holiday Chojnice . Niespodzianki nie było , goście wygrali zasłużenie 6:1 (2:0).
Jedynie po strzeleniu honorowego gola , przy stanie 1:3 dla gości nielicznie zgromadzona widownia uwierzyła iż bielski zespół może uzyskać korzystny rezultat .
Wtedy miała miejsce decydująca akcja meczu . Maciej Wajda wywalczył w środkowej strefie boiska piłkę i gdy wydawało się iż efektem kontry Rekordu będzie kontaktowa bramka , sędzia odgwizdał faul gospodarzy w ofensywie . Było to już szóste przewinienie w drugiej połowie meczu i zgodnie z przepisami goście egzekwowali przedłużony rzut karny .
Karny został zamieniony na czwartą bramkę , i od tego momentu przez ostatnie 5 minut spotkania drużyna z Chojnic panowała niepodzielnie na parkiecie , dokumentując to dwiema kolejnymi bramkami .
Skład Rekordu:Krzysztof Burnecki, Andrzej Szal, Bogdan Szczotka, Piotr Bubec, Dariusz Drewniak, Piotr Jaroszek, Piotr Szymura, Maciej Wajda , Wojciech £ysoń , Adam Piechówka .
Bramka dla Rekordu: Adam Piechówka .